powiesc tendencyjna

Odnośniki


» Mała Księżniczka
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

 • philips genie daylight
 • rozklad jazdy zkkm chrzanow
 • depilacja u kosmetyczki ceny
 • mbk forte
 • polityka budzetowa aktywna i pasywna
 • Mała Księżniczka

  Temat: zajęcia z religii w przedszkolu
  ...to mam podobne zdanie co Saari. Byle więcej, byle do przodu. Ale patrząc na siebie z perspektywy czasu to znakomitej większości rzeczy z liceum już nie pamiętam. Jedyne co mi zostało to jako taka wiedza ogólna, dość dobra znajomość angielskiego i lepsze rozumienie zagadnień matematycznych (ale wątpię, że rozwiązałbym teraz z marszu proste równanie kwadratowe) no i masa pojęć, których znaczenia już nie pamiętam. Co to jest partenogeneza, powieść tendencyjna czy przemiana adiabatyczna? Bez sprawdzenia w źródłach nie potrafię tego powiedzieć. Cieszę się chociaż z tego, że wiem gdzie to znaleźć Może nie mam racji, ale moim zdaniem edukacja powinna iść w kierunku wczesnej specjalizacji. Teraz specjalizacja zdobywanej wiedzy teoretycznie zaczyna się na studiach, ale i tak kładą nam do głów masę nikomu niepotrzebnych rzeczy. A głowa nie śmietnik, jak miał w zwyczaju...
  Źródło: forum.apostazja.pl/viewtopic.php?t=923  Temat: Hip Hop
  Dla informacji: "zdania barokowe" = zdania bardzo długie, wielokrotnie złożone. W zdaniach tych... znika ten Twój przekaz. Zdania logiczne ? Przeczytaj jakąkolwiek powieść tendencyjną i dokonaj analizy logicznej zdania, wtedy może zauważysz, że logika zdań ma sie tak do "przekazu" jak erotyka do pornografii. To w koncu język czy słownictwo ?
  Źródło: greys-anatomy.roswell.pl/forum/viewtopic.php?t=1001
  Powered by MyScript