pozdrowienia dla ukochanej

Odnośniki


» Mała Księżniczka
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

 • jak spedzam swieta wielkanocne niemiecki
 • dotacje fundusz
 • videos converter fur handy
 • druki dyplomow podziekowan
 • komputer gold 200
 • Mała Księżniczka

  Temat: Torii - pismo poświęcone Japonii
  Wygląda na to, że jestem pierwsza do skomentowania "Torii". Japonią interesuję się już od wielu lat, staram się dokształcać w tym temacie możliwie jak się da, więc pozwolę sobie zaliczyć się do grona bardziej wymagających czytelników. Po niespełna tygodniu oczekiwania i dreszczu niepewności czy ze skrzynki nie wyjmę pomiętej przesyłki ( pozdrowienia dla ukochanej PP) wreszcie oto trzymam w łapkach pierwsze od dłuższego czasu pismo o Japonii. Co by nie mówić, pierwszemu kontaktowi towarzyszyło wiele nieoczekiwanych odkryć. Pierwsze, co się rzuca w oczy to okładka, która została wydrukowana na lekko usztywnianym, matowym papierze. Nie uświadczymy więc tych wszystkich soczystych kolorków prezentowanych na stronie internetowej. Drugie i chyba największe zdziwienie...
  Źródło: wwwec1.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?t=1546  Temat: Felieton?
  ">Moja ukochana była w stanach na stażu. Wiecie co mi przywiozła (oprócz koreksu na metalowe szpulki i paper-safe'u)? Koszulkę z narysowanym aparatem kaczkowym. Ty chwalipięto Mogłeś zebrać zamówienia na większą paczkę Ja chętnie bym się na to pisał. PS Pozdrowienia dla ukochanej.
  Źródło: forum.fotopolis.pl/viewtopic.php?t=14309


  Temat: Biba w Nowym Dworze
  gratulacje i pozdrowienia dla ukochanej siostrzyczki,
  Źródło: mopomania.pl/viewtopic.php?t=1093
  Powered by MyScript